The Hunger Games Trilogy
Καλως ήρθατε στο πρώτο Ελληνικό Φόρουμ για την τριλογία των Αγώνων Πείνας! Γίνεται και εσείς ένα από τα μέλοι μας, και πάρτε μέρος στις συζητήσεις μας και συμετείχετε στην αγωνία μας για την πρώτη ταινία που αρχίζει να ετοιμάζεται!
The Hunger Games Trilogy
Καλως ήρθατε στο πρώτο Ελληνικό Φόρουμ για την τριλογία των Αγώνων Πείνας! Γίνεται και εσείς ένα από τα μέλοι μας, και πάρτε μέρος στις συζητήσεις μας και συμετείχετε στην αγωνία μας για την πρώτη ταινία που αρχίζει να ετοιμάζεται!
The Hunger Games Trilogy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

The Hunger Games Trilogy

Καλως ήρθατε στο ελληνικό φόρουμ για την Τριλογία που μας εξέπληξε, όλους.
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Tea time!!(all off topic here please!)
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 02, 2013 10:44 am από Gale Hawthorne

» Νέα μέλη Συστηθείτε
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 31, 2013 1:25 pm από Gale Hawthorne

» Τελαυταία ταινία
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 1:51 pm από PrimroseEverdeen

» Τι είδους βιβλία προτειμάτε?
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 1:42 pm από PrimroseEverdeen

» Αγαπημένο Βιβλίο
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 1:40 pm από PrimroseEverdeen

» Ποιό βιβλίο διαβάζετε τώρα;
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 1:38 pm από PrimroseEverdeen

» Νέοι χαρακτήρες
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 1:35 pm από PrimroseEverdeen

» Αγαπημένη σκηνή-κεφάλαιο του βιβλίου
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 1:34 pm από PrimroseEverdeen

» Το βιβλίο!!
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 1:31 pm από PrimroseEverdeen

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Κορυφαίοι συγγραφείς
~Sadness out of nowhere~
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
Katniss Everdeen
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
Dark Princess
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
Peeta Mellark
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
The Crow
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
PrimroseEverdeen
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
The_girl_on_fire
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
Heavs
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
Mockinjay
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
TiNaKi
Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_lcapΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_voting_barΝέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 I_vote_rcap 
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 6, στις Τρι Αυγ 30, 2011 12:10 pm

 

 Νέα μέλη Συστηθείτε

Πήγαινε κάτω 
+11
Mockinjay
Primrose Everdeen
Annie Cresta
President Snow
Peeta Mellark
The Crow
soulitsa@xd
TiNaKi
Katniss Everdeen
Dark Princess
~Sadness out of nowhere~
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Peeta Mellark

Peeta Mellark


Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Kalamata_District 12

Character sheet
Αγαπημένος Χαρακτήρας: Peeta Mellark
Περιοχή: 12
Όπλο: Καμουφλαζ

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 1:00 pm

Γεια σας ειμαι η Χρυσανθη!!! Ειμαι τρελη φαν των Αγωνων Πεινας και ιδιαιτερα του Πιτα new <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Admin
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : District 11

Character sheet
Αγαπημένος Χαρακτήρας: Rue
Περιοχή: District 11
Όπλο: arrow

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 1:07 pm

Καλως ήρθες Χρυσάνθη μου!!!

Καλά να περάσεις και χαιρομαι πολύ που είσαι κοντά μας!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thehungergames.forumgreek.com
TiNaKi

TiNaKi


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010

Character sheet
Αγαπημένος Χαρακτήρας:
Περιοχή:
Όπλο:

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 15, 2010 3:13 pm

welcome1 Χρυσάνθη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess
Moderators
Moderators
Dark Princess


Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2010
Τόπος : περιοχη 12...η μαλλον στα ερειπια τις...

Character sheet
Αγαπημένος Χαρακτήρας:
Περιοχή:
Όπλο:

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 16, 2010 10:01 pm

Peeta Mellark έγραψε:
Γεια σας ειμαι η Χρυσανθη!!! Ειμαι τρελη φαν των Αγωνων Πεινας και ιδιαιτερα του Πιτα new :<3:

Kαλως ηρθες Χρυσανθη!!Και εγω ειμαι τρελη φαν του Πιτα!!!!!!!! :<3: :<3: :<3:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Peeta Mellark

Peeta Mellark


Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Kalamata_District 12

Character sheet
Αγαπημένος Χαρακτήρας: Peeta Mellark
Περιοχή: 12
Όπλο: Καμουφλαζ

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 11:32 pm

Σας ευχαριστω παρα πολυ για τα καλωσορισματα!!! snowman1
Smile

Τρελη και παλαβη!!!! <3 :<3:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
President Snow




Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2011

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 4:27 pm

Γεια σας παιδιααα με λενε Παναγιωτη και ειμαι 14!Και τρελος φαν εννοειται Αγωνων Πεινας Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Annie Cresta




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2011

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 4:37 pm

Γεια σας παιδιά! Είμαι η Μαρία, είμαι 17 και έχω διαβάσει τα Χανγκερ Γκέιμς και τα λατρεύω! Ελπίζω να τα πάμε καλά! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Admin
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : District 11

Character sheet
Αγαπημένος Χαρακτήρας: Rue
Περιοχή: District 11
Όπλο: arrow

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 5:03 pm

Καλως ήρθατε Παναγιώτη και Μαρία!!
Ελπίζουμε η αγάπη σας για τους Αγώνες πείνας, να μας βοηθίσει στο να κάνουμε το φόρουμ καλύτερο και πιο ευχάρηστο για όλους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://thehungergames.forumgreek.com
Primrose Everdeen

Primrose Everdeen


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31, 2012 10:02 pm

Γεια σας! Ειμαι η Ελεαννα! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mockinjay

Mockinjay


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 23/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : District 11

Character sheet
Αγαπημένος Χαρακτήρας: Gale
Περιοχή: Distict 11
Όπλο: Sword

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 23, 2012 2:09 pm

Hey there!
Με λένε Γιώργο κι είμαι φαν των Αγώνων Πείνας εδώ κι ένα χρόνο περίπου. Χθες απόλαυσα τη ταινία και περιμένω με αγωνία τον Νοέμβριο του 2013 για το επόμενο. Mad
Το φόρουμ το είχα δει κάπου, δε θυμάμαι που, πριν από πολύ καιρό και τώρα θυμήθηκα να ψάξω στο google! Ε, και έψαξα. Razz Είδα πως Διαχειρίστρια είναι Μαντώ, η οποία είναι καλή μου φίλη και μπήκα.
Ελπίζω το φόρουμ να μεγαλώσει ντε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The_girl_on_fire

The_girl_on_fire


Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2012

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 09, 2012 8:45 pm

Γεια χαρα σε ολους!
Με λενε Ρενέτα(καλα ξερω ποσο παραξενο ονομα Razz) και ειμαι 15 Smile
Μεγαλη πορωση με την τριλογια αυτη μιλαμε! new study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Heavs




Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2012

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 09, 2012 3:58 pm

Γειαα! Ονομαζομαι Ελενη και ειμαι 14! τελειωσα τα βιβλια πριν......2 μερες!
Wink
new
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PrimroseEverdeen

PrimroseEverdeen


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2012

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 13, 2012 1:13 pm

Γειά σε όλους λέγομαι Ερμιόνη και ανυπομονώ να εξερευνήσω το φόρουμ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gale Hawthorne

Gale Hawthorne


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2013

Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νέα μέλη Συστηθείτε   Νέα μέλη Συστηθείτε - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 31, 2013 1:25 pm

Γειαα σας με λενε Παντελή ! Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νέα μέλη Συστηθείτε
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
The Hunger Games Trilogy :: Νέα μέλη "ΕΔΩ"-
Μετάβαση σε: